Brouček a Beruška Webdesign

V jednoduchosti je krása a síla

Aktuality o Prestashopu, modulech a internetovém obchodování

Úprava modulů pro Prestashop 1.7 15.09.2017

Rozhodli jsme se i přes problémy s novou verzí Prestashopu 1.7 upravit a otestovat většinu našich nejpoužívanějších modulů také pro tuto verzi. Provozovatelům, kteří fungují na standardních Prestashopech, ale nadále doporučujeme stabilnější a ověřenou verzi 1.6. Vývoj a směr oficiálního Prestashopu je po proběhlých událostech méně předvídatelný, tak uvídíme kam vše bude časem směřovat. Moduly lze zobrazit a objednat na stránce s moduly.

Modul Blokace IP adres 04.07.2017

Přicházejí na Váš e-shop nežádoucí roboti? Máte nežádoucí přístupy a spoustu vytvořených košíků? Pak je tento modul práve pro Vás. Modul lze objednat na stránce s různými moduly.

Moduly Sklik.cz - konverzní kód a Sklik.cz - retargeting 28.04.2017

Na četné žádosti provozovatelů jsme vydali nové moduly pro integraci měřících kodů Sklik.cz do Vašich e-shopů. Moduly lze objednávat na stránce s marketingovými moduly.

Modul Elektronická evidence tržeb 02.02.2017

Byl vydán nový modul pro zasílání a správu datových zpráv evidovaných tržeb pro finanční správu ČR. Modul můžete objednávat na stránce s administračními moduly.

Úprava modulu Zboží - měření konverzí 05.05.2016

Modul Zboží - měření konverzí jsme upravili pro nový konverzní kód a základní i pokročilé měření uskutečněných objednávek. Modul můžete objednávat tradičně na stránce s moduly.

Příručka SEO pro Prestashop 26.01.2016

Vydán PDF dokument se SEO příručkou pro provozovatele, kteří začínají s Prestashopem. Příručku můžete objednávat na stránce s ostatními moduly.

Modul Facebook Remarketing 02.11.2015

Byl vydán nový modul pro sledování údajů o prohlédnutých či zakoupených produktech s napojením na facebookovou produktovou remarketingovou kampaň. Modul můžete objednávat na stránce s marketingovými moduly.

Modul Vyskakovací obrázek 16.09.2015

Byl vydán nový modul pro zobrazení nahraného vyskakovacího obrázku. Modul můžete objednávat na stránce s moduly.

Modul Export zákazníků 15.09.2015

Byl vydán nový modul pro export kompletních informací o zákaznících a jejich adresách do CSV souboru. Modul můžete objednávat na stránce s moduly.

Modul Souhrn faktur / dobropisů 14.09.2015

Byl vydán nový modul, který zobrazuje souhrnou tabulku faktur nebo dobropisů za vybrané časové období s možností exportu do CSV formátu. Modul můžete objednávat na stránce s moduly.

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Brouček

Beruška

Nějaký dotaz? Poptávečka? Sem s tím.

© 2017 Broucek-a-beruska.cz